Центр стоматології "Здоров'я +"

Все, що ви хотіли знати про вініри (часті запитання)

27 November 2017
Фото: 

 Що таке естетична стоматологія?

Естетична стоматологія приходить на зміну лікуванню зубів. Засоби догляду за зубами вдосконалюються, тому все менше людей звертаються до стоматолога із зубним болем. Зате все більшої популярності набирають послуги, які допомагають створити ідеальну природну посмішку. Вініри є однією із найпопулярніших послуг естетичної стоматології у Львові до яких вдаються клієнти.

Чи варто встановлювати вініри, якщо зуби здорові, але їх колір та форма неідеальні?
Здорові білі рівні зуби – ознака успішної людини. Ми радимо вініри усім, хто має естетичні проблеми із зубами. Наприклад, темний колір емалі, який не відбілюється, численні пломби та реставрації зубів, тріщини, сколи, потертості, діастеми, треми (проміжки між зубами). Керамічні вініри легко виправлять будь-яку з цих проблем і змусять усмішку сяяти.

 

Вініри Львів робота - Стоматологія М. Мельничукhttp://laserdentist.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Viniri-Lviv-robota... 150w, http://laserdentist.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Viniri-Lviv-robota... 298w, http://laserdentist.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Viniri-Lviv-robota... 768w, http://laserdentist.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Viniri-Lviv-robota... 175w, http://laserdentist.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Viniri-Lviv-robota... 1024w" sizes="(max-width: 826px) 100vw, 826px" style="box-sizing: border-box; vertical-align: middle; display: block; margin-top: 0.4em; margin-right: auto; margin-left: auto; clear: both; max-width: 100%; height: auto;">

 

Чи потрібно пацієнтам з викривленими зубами носити брекети перед встановленням вінірів?
Перед встановленням вінірів варто вирівняти викривлені зуби. Проте для цього необов’язково встановлювати брекети. Існують інші ефективні ортодонтичні системи та апарати. Деякі пацієнти категорично відмовляють від будь-якого ортодонтичного лікування. Є випадки, коли без нього справді можна обійтися, хоча ми не заохочуємо такий підхід. Ми не проводимо естетичного відновлення зубів без попереднього ортодонтичного лікування, якщо є складне зміщення зубних рядів.

 

Які бувають види вінірів: ціна, переваги та недоліки

Непрямі керамічні вініри – виготовляються в лабораторії зубним техніком відповідно до зліпків пацієнта, а згодом приклеюються до зуба. Такі вініри не відклеюються й змодельовані індивідуально для свого власника. У нашій клініці ми використовуємо і рекомендуємо саме такий вид вінірів. Відгуки про керамічні вініри у Львові можна побачити за посиланням.

Прямі вініри, або вініри виконані прямим способом – це фотополімерна реставрація зубів вимоделювана безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Її можна зробити протягом одного візиту. Такі вініри недорогі, але й недовговічні. Композит швидко зношується, тому вже через два-три роки такі вініри втрачають естетичний вигляд.

Непрямі композитні вініри – це готові заготовки вінірів, котрі потрібно просто посадити на клей. Низька ціна вінірів та швидкість у їх встановленні приваблюють пацієнтів. Але непрямі композитні вініри часто мають проблеми з приляганням та відклеюванням, по краях може з’являтися темний наліт, який неможливо відчистити.

Люмініри – запатентована назва керамічних вінірів, які виготовляє одна зуботехнічна лабораторія в США. Вартість люмінірів значно вища від керамічних вінірів, оскільки включає націнку за бренд та доставку. Фактично, це єдина відмінність між люмінірами та керамічними вінірами. Якщо вам обіцяють виготовити саме люмініри, радимо ознайомитися з документами, які повинні видаватися пацієнту на руки й почитати як визначити автентичність люмінірів, щоб не стати жертвою шахраїв.
Цирконієві вініри – ми категорично не рекомендуємо виготовляти вініри з цирконію. Цей матеріал не має адгезивних властивостей, тобто не приклеюється до зуба. Тому власники таких вінірів страждають від постійного розцементування вініра. Також цей матеріал не має флюорисценції. Тобто в клубі під ультрафіолетом ви виглядатимете беззубими.

 

Чи можуть керамічні вініри відклеїтися?
Ні. За умови використання кофердаму (ізоляція зубів спеціальною латексною завісою), якісних матеріалів, клеїв та скрупульозному дотриманні усіх етапів адгезивної підготовки, ваші вініри ніколи не відклеються. Наша клініка дає додаткову гарантію на вініри, окрім тієї, яка прописана в законі.

Наскільки сильно потрібно спилювати зуби перед встановленням вінірів?
Існують випадки, коли зуби взагалі не спилюють. Хоча зазвичай все ж доводиться зішліфовувати поверхню зуба на товщину вініра. Чим тонший шар зуба спиляно, тим тонший вінір потрібно виготовити. Товщина ультратонких вінірів коливається від 0,3 мм до 1 мм. Ми використовуємо операційний мікроскоп при підготовці зубів та встановленні вінірів. Збільшення у 40 разів дозволяє проводити роботу з ювелірною точністю.

Чи не потріскають такі тонкі